Összfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Összfórum

Lipták Tábor - Szegedi Kószák - Önismereti csoport
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Jelentkezők

Go down 
+2
Szabi
Reni
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Reni
Admin
Reni


Hozzászólások száma : 227
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Délvidék

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyKedd Dec. 29, 2009 8:06 pm

Sziasztok!

Itt szeretnék egy-két sort azoktól, akik jelentkeznek a 2010-es táborra. Bizonyára lesznek olyan emberek, akik még sosem találkoztak egymással, és ha itt még a találkozás előtt megtudtok egymásról néhány dolgot, talán könnyebb lesz az ismerkedés.
Vissza az elejére Go down
http://osszforum.lovelyforum.net
Szabi

Szabi


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 30.
Age : 37
Tartózkodási hely : Szeged

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptySzomb. Jan. 23, 2010 6:56 pm

Sziasztok! Én (szokás szerint) szeretnék részt venni a táboron, így megteszem, mit megkövetel a fórum!

Az előző években is részt vettem a táborokon, és mindíg nagyon jól éreztem magam. Már az előkészületek is nagyon hangulatosak.
A legelső kerti sátorozás és NEM-ART-olás volt a kezdet. Érdekes emberek, érdekes kiállítások, zenék, játékok... a legszebb kezdet.
A második alkalomra nem lett NEM-ART, de tábor igen, és hatalmas sikert aratott, az éjszakai kutyagolással és tanyázással együtt.
A legutóbbi strandolós élményfulladós tábor magaslati szállással igen lustára sikerült, de a legjobb kikapcsolódás volt, amit el lehet képzelni. Nem beszélve a fantasztikus és különleges kajákról! NNNNYYYYYAMMMMI

Szeretnék ismét elmenni, és még jobban megdolgoztatni a résztvevőket játékok, fejtörők, marhaségok áradatával, mint eddig!

Remélem sokan lesztek! Wink
Vissza az elejére Go down
kislalo

kislalo


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Age : 38
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyVas. Május 09, 2010 8:45 pm

Lálóczki Gergő vagyok, pillnatnyilag 24 éves ideiglenes Bukaresti lakos. Szeretem az állatokat, és célom a koalák megmentése, és világbéke. Koalákat a husuk ízletes husuk miatt szeretném megmenteni, a világbékére pedig azért törekszem, hogy megálljon a világ a fejlődésben. Vannak akik aztmondják, hogy mogorva és szükszavu vagyok, nekik üzenem: f@szt.
Vissza az elejére Go down
Reni
Admin
Reni


Hozzászólások száma : 227
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Délvidék

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyVas. Május 09, 2010 9:03 pm

Üdv közöttünk, Gergő, drága Cimbim! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://osszforum.lovelyforum.net
kislalo

kislalo


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Age : 38
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyVas. Május 09, 2010 9:26 pm

Köszönöm, kispajtásom Smile
Vissza az elejére Go down
Reni
Admin
Reni


Hozzászólások száma : 227
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Délvidék

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyVas. Május 09, 2010 9:33 pm

Kispajtás, nincs kecc-mecc!!!!! lol!
Vissza az elejére Go down
http://osszforum.lovelyforum.net
Szabi

Szabi


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 30.
Age : 37
Tartózkodási hely : Szeged

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyVas. Május 09, 2010 9:34 pm

Hozott Darton a csapatba, testvér! Erősítsük a föld-szekciót! Bikák a sok bak közé!
Vissza az elejére Go down
kislalo

kislalo


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Age : 38
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyVas. Május 09, 2010 10:06 pm

Kösöznöm, és röff.
Jaanem, az egy másik állat...várjatok...
Megvan! múúúú
És fehér orkok előre Very Happy
Vissza az elejére Go down
Reni
Admin
Reni


Hozzászólások száma : 227
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Délvidék

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyVas. Május 09, 2010 10:06 pm

Mi az fiúk, csordáztok? Very Happy

Jót játszunk majd én már látom... Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://osszforum.lovelyforum.net
Szabi

Szabi


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 30.
Age : 37
Tartózkodási hely : Szeged

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyVas. Május 09, 2010 10:12 pm

HÉ! Mi ez a szín alapú megkülönböztetés???

Különben is! A tank törpök kellenek előre két db egykezes csatabárddal!

Aprítás indul!Jelentkezők Torpferfi002


(tudom, ez nem egykezes, de majd frissül, ha lesz megfelelő kép)
(és ez is aprít)
Vissza az elejére Go down
kislalo

kislalo


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Age : 38
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyVas. Május 09, 2010 10:18 pm

A Darton által megérintett orkokra gondoltam. Ők a fehér orkok, amik a Darton egyház haderejének a gerincét képezik. Tank jellegü gyalogság. Vadállatok csatarendbe szervezve. De gondolom sok újat nem mondtam most Smile
Vissza az elejére Go down
kislalo

kislalo


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Age : 38
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyVas. Május 09, 2010 10:29 pm

és a pillangó bárd tényleg aprít. mondhatni, metááál Very Happy


Jelentkezők Kreta%2011%20-%20bardok
Vissza az elejére Go down
Szabi

Szabi


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 30.
Age : 37
Tartózkodási hely : Szeged

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyVas. Május 09, 2010 10:34 pm

Ami azt illeti, mondtál újat. Hallottam már fehér orkokról, de nem vagyok otthon a faj témájában. És dartoni ismeretein is csak a paplovagog jutottak, no meg a papokig, de azokról is csak a papk-paplovagok kiegészítőből.
Nem vagyok olyan tájékozott, mint gondolnátok. De a látszat jól esik! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Reni
Admin
Reni


Hozzászólások száma : 227
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Délvidék

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyVas. Május 09, 2010 10:38 pm

Hát igen,a félisten Mortifer és a bájos kis Lülü lovag után valóban többet néz ki belőled az ember Wink Hány páncélt is fogyasztasz kalandonként? Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://osszforum.lovelyforum.net
Szabi

Szabi


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 30.
Age : 37
Tartózkodási hely : Szeged

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyVas. Május 09, 2010 10:40 pm

Átlagban ötöt. De csak ha gyengébb a kaland. Tudod, az agyalós-tárgyalós fajta... Razz
Vissza az elejére Go down
Reni
Admin
Reni


Hozzászólások száma : 227
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Délvidék

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyVas. Május 09, 2010 10:44 pm

ÍÍÍggenn, akörül, tényleg Very Happy És mi lesz veled, ha abriktolós kalandot mesélek? Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://osszforum.lovelyforum.net
Szabi

Szabi


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 30.
Age : 37
Tartózkodási hely : Szeged

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyVas. Május 09, 2010 10:52 pm

Megyek páncél nélkül! clown What a Face
Vissza az elejére Go down
Reni
Admin
Reni


Hozzászólások száma : 227
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Délvidék

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyVas. Május 09, 2010 10:54 pm

Akkor legalább nem te leszel a leglassabb Wink
Vissza az elejére Go down
http://osszforum.lovelyforum.net
Szabi

Szabi


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 30.
Age : 37
Tartózkodási hely : Szeged

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyVas. Május 09, 2010 10:55 pm

és tudok majd lopakodni is Very Happy
Vissza az elejére Go down
Reni
Admin
Reni


Hozzászólások száma : 227
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Délvidék

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyVas. Május 09, 2010 10:57 pm

Valóban. De ha belleülsz a vendégmarasztaló illúziómba, akkor a gatyád marad ott nem a páncél Smile
Vissza az elejére Go down
http://osszforum.lovelyforum.net
kislalo

kislalo


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Age : 38
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyVas. Május 09, 2010 10:59 pm

Akkor igazi Darton lovag vagy. Tankok tankja, konzervdobozok konzervdoboza Very Happy Jól is tud jönni az olyan.
Megpróbálom összeszedni elnagyolva gondolataim Darton egyházról, segitség képpen.
Tehát mindjárt két szervezetről beszélünk. Van egyszer a pyarron által elfogadott verzió, és van a renegát verzió, a sokak kedvence. A pyarroni jelentéktelen.
A sokak kedvence egy érdekes szitu. Nincsennek papjaik. Lovagokból és paplovagokból áll a rend. Már nem emlékszem melyik városban székelnek. Alapvetően három vezetőjük van. Alex Con Arvioni, vaspofáju amund lovag, Airon Al Marem, őt nem kell bemutatni, valamint Alyr Arkhon, a szuicid, többször elhunyt félelf varázsló, fő csapásvonala a nekromancia.
Előszeretettel hivatják magukat szentháromságnak, pusztán azért, mert tudják, hogy bosszantja Pyaroniakat Very Happy.
Alex a lovagok képzését vezeti, Airun a paplovagokét. Alyr meg csak úgy van, és készül meghalni, hogy vezekeljen bűneiért Very Happy. Egy Amund szobor harmad isten ellen vívott küzdelem során megtéritették az orkok egy csopotját (airun, és alyr), nagyon humoros esett volt. Alyt temetésével kezdődött az eset. Azóta a dartonok haderejének gerincét képezik a fehér orkok. Tényleg, fizikailag fehérek. (najó, hamu szürkék:) )
Egy kedves történetben egy ilyen fehérork, Kashuka azthiszem rá is gyújtja önmagára és Airunra a périt, gondolván, hogy a füst mennyire megzavarja majd az üldöző kutyákat.
Remélem sikerül egy árfogó képet adni erről a kedves egyházról, és tagjairól. Öröm róluk olvsni mert hülyék. és betegek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Szabi

Szabi


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 30.
Age : 37
Tartózkodási hely : Szeged

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyVas. Május 09, 2010 11:02 pm

ez is igaz Very Happy
De pont ezért találták ki az alsóneműt!
(csak ne felfegyverezve üljek le, mert akkor a cuccnak is annyi, mert tudjuk, minden a hátunkon van)

Bár törpénél nem feltétlenül kell félni attól. hogy leül... körülrohanja az asztalt, és betöm mindnet, amit elér. Cool
Vissza az elejére Go down
Szabi

Szabi


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 30.
Age : 37
Tartózkodási hely : Szeged

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyVas. Május 09, 2010 11:09 pm

Jaja! Köszönöm szépen. Jó velős és átfogó ismertetés.
Te aztán tudsz valamit!

Én szeretek vele játszani, mert nem kell odafigyelni sok szabályra meg etikettre. Lehet menni és gyakni.

De bármit is játszom, a krák az én jellemem. Azt tartom a megfelően kötetlennek és mégsem káoszian önfejűnek. Nemtom, ki hogy van vele, de nekem (szinte) csak ez jön be. (a szinte csakazért kell, mert nem mindne kaszt engedi meg, szip-szip)


Mégegyszer köszönöm a Darton-gyorstalpalót. Érdekesnek érzem.
Vissza az elejére Go down
Reni
Admin
Reni


Hozzászólások száma : 227
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Délvidék

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyVas. Május 09, 2010 11:09 pm

Hehe, offolunk rendesen Smile

Köszi az összefoglalót Smile Lehetne ilyeneket gyártani a szerepjátékos topikokba.

Szabi én nem törpéről beszéltem Wink
Vissza az elejére Go down
http://osszforum.lovelyforum.net
Szabi

Szabi


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 30.
Age : 37
Tartózkodási hely : Szeged

Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők EmptyVas. Május 09, 2010 11:11 pm

Tudom, hogy nem törpéről beszéltél, csak az lesz a következő, és mivel nagyon rég játszottam törpével (és egyáltalán), ezért most kicsit rá vagyok kattanva Razz


Egyébként áttérhetünk másik topikba, nekem mindegy. Csak itt kezdődött a köszöntéssel. És elfajult, annak rendje szerint Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jelentkezők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezők   Jelentkezők Empty

Vissza az elejére Go down
 
Jelentkezők
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Összfórum :: Lipták Tábor :: Tábor 2010.-
Ugrás: