Összfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Összfórum

Lipták Tábor - Szegedi Kószák - Önismereti csoport
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Felhívás

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Reni
Admin
Reni


Hozzászólások száma : 227
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Délvidék

Felhívás Empty
TémanyitásTárgy: Felhívás   Felhívás EmptySzer. Dec. 30, 2009 10:41 am

2010
by lyppy on 05 Dec 2009 12:50 pm

A Lipták Tábor 2010-ben is megnyitja kapuit! Újra elszabadulunk!

(Tudom, kicsit korai még hirdetni, de szeretném felmérni a helyzetet, és nem tudom, mikor lesz időm megint foglalkozni ezzel... hiába, az egyetem...)

2010 nyarán Mártélyon várunk mindenkit, aki szeretne ismét (vagy akár először) részt venni eme jeles eseményen!
Még nem terveztem meg a programokat, de ötletek persze vannak. Vízpart mellett leszünk ismételten, és a nyáron megnyílt egy bizonyos kalandpark is (tulajdonképpen egy méregdrága játszótér, amit - elvileg - "felnőttek"(?) is használhatnak (szerintem nem, de ez minket nem szokott visszatartani...). (http://www.delmagyar.hu/hodmezovasarhel ... k/2107956/)
Még tízéves koromból emlékszem, hogy volt ott valahol egy tanya, ahol lehetett lovagolni meg agyagozni, amolyan tájház vagy múzeumféle hely lehetett, nem tudom, vannak-e még ilyen lehetőségek.
Egy kempingben lesz a szállásunk, fogalmam sincs még, hogy sátor vagy faház, de nem is fontos. A lényeg az, hogy összesen 300 Ft-ba (igen, háromszáz) fog kerülni per koponya (nem naponta, hanem összesen) ha minden igaz (ez valami adó, amit be kell nekik fizetni minden üdülő után, aki már elmúlt 18, szóval a kiskorúaknak meg teljesen ingyenes lesz).
Ami a költségeket illeti, létszámtól függően meg fogunk állapodni a szokásos hadtáp-járulékban.

Időtartamként is a szokásos 4 napra gondoltam, de ez lehet több is vagy kevesebb is, majd megszavazzuk még előtte.
Most kicsit mozgalmasabbra tervezem a programot, több játékkal, mivel strandolni ott nem nagyon lehet (illetve nem ajánlott), lesznek ismételten kézműves foglalkozások, és valamiféle kultúrprogram is.

IDŐPONTKÉNT A MÁR JÓL BEVÁLT MEGOLDÁST SZORGALMAZNÁM: JÚLIUS UTOLSÓ HETÉT. Ilyenkor általában nagyon jó idő van, de nem dögmeleg, és a legtöbb embernek ez szokott szabad lenni. (Ha valaki már most tudja, hogy ez az időpont nem lesz jó, kérem, szóljon!)

RÉSZTVEVŐK
Nagyjából a tavalyi csapatot szeretném ismét meghívni, ill. azokat, akik szerettek volna jönni, de valamiért nem tudtak. PLUSZ, ha valaki szeretne elhívni valakit, írjon nekem minél hamarabb, és megbeszéljük. Nincsen akadálya még néhány ember beszervezésének, de szeretnék időben értesülni róla, és ha nem ismerem az illetőt, akkor szeretném megismerni, mielőtt összefutok vele a nyáron!

Aki szeretne jönni a Táborba, írjon a liptak.renata@gmail.com címre, a témához írja be: TÁBOR. A mélben írja meg, mivel tudna hozzájárulni a tábor megszervezéséhez (akármilyen apróság sokat jelent, pl. válogat nótákat a tábortűzhöz, hoz kamerát és filmez, ismer pár ütős játékot, eljön egy nappal előbb segíteni, meg ilyenek), mert szeretném, ha egy-egy aprósággal mindenki besegítene, aki tud. Írja meg azt is a jelentkező, hogy előreláthatólag jó-e neki a dátum, tud-e úgy szervezkedni, hogy ráérjen akkor (persze tudom, hogy mindent nem látunk előre, akár engem is ledönthet a lábamról az utolsó pillanatban a H2O2...), illetve, hogy akar-e hozni valakit. Ha akarsz hozni valakit, mutasd be röviden, majd irányítsd hozzám, hogy (amennyiben nem ismerem) megismerkedjünk. Írhattok még ötleteket is, valamint kritikát az előző táborokról. Szívesen fogadok bármit.

Egyelőre ennyi, amint tudok, pontosítok!

Puszi mindenkinek!

Reni
Vissza az elejére Go down
http://osszforum.lovelyforum.net
Reni
Admin
Reni


Hozzászólások száma : 227
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Délvidék

Felhívás Empty
TémanyitásTárgy: Pontosítás   Felhívás EmptySzer. Dec. 30, 2009 10:41 am

Itt, az új fórumon is lehet jelentkezni a Táborba, de továbbra is fontos megbeszélni, ki miben tud majd segíteni egy kicsit!
Vissza az elejére Go down
http://osszforum.lovelyforum.net
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Felhívás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felhívás   Felhívás EmptyVas. Júl. 11, 2010 4:10 pm

AKINEK NINCSEN HÁLÓZSÁKJA/POLIFOAMJA, LÉGYSZI JELEZZE!
Vissza az elejére Go down
Süsü

Süsü


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Itthon/úton

Felhívás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felhívás   Felhívás EmptyHétf. Júl. 12, 2010 5:52 pm

Adrival jelezzük Smile De mostmár be kéne szereznem egyet, minden évben legalább egyszer szükségem van rá Wink
Vissza az elejére Go down
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Felhívás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felhívás   Felhívás EmptyHétf. Júl. 12, 2010 6:23 pm

Semmi gond, kipipálva Smile Ezek szerint Adri is jöhet? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Süsü

Süsü


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Itthon/úton

Felhívás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felhívás   Felhívás EmptyKedd Júl. 13, 2010 11:03 pm

Az még sajnos kérdéses Sad
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Felhívás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felhívás   Felhívás Empty

Vissza az elejére Go down
 
Felhívás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Összfórum :: Lipták Tábor :: Tábor 2010.-
Ugrás: