Összfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Összfórum

Lipták Tábor - Szegedi Kószák - Önismereti csoport
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Filmajánló

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Reni
Admin
Reni


Hozzászólások száma : 227
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Délvidék

Filmajánló Empty
TémanyitásTárgy: Filmajánló   Filmajánló EmptySzer. Dec. 30, 2009 10:49 am

Ha tetszett egy film, oszd meg velünk!
Vissza az elejére Go down
http://osszforum.lovelyforum.net
Reni
Admin
Reni


Hozzászólások száma : 227
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Délvidék

Filmajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmajánló   Filmajánló EmptyPént. Jan. 08, 2010 11:47 pm

Vissza az elejére Go down
http://osszforum.lovelyforum.net
márti

márti


Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 17.

Filmajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmajánló   Filmajánló EmptyHétf. Jan. 18, 2010 5:32 pm

ezaz!tudok írni
na szóval hirtelen nem esett le ki az a Pityu, de aztán vágtam a dolgot Very Happy hát kíváncsi vagyok milyen lesz
a másik dolog h tgnap vagyis ma hajnalban volt a 67.Golden Globe és akartam ajánlani h akit érdekel és nem tud aludni az online tudta volna nézni de mostmár mindegy.a lényeg az h Hans Landa SSezredes(Christoph Waltz) megnyerte a legjobb mellékszereplő díját!amúgy a díjátadóról annyit h az Avatar nyerte a két legfontosabb díjat(rendező, legjobb film) ami sztem hülyeség mert inkább technikai díjat érdemel(bár itt nem volt oylan díj) mondjuk sejthető volt de én láttatlanban az Eger urára tippeltem volna mint legjobb film.ami még engem nagyon meglepett az a comedy/musical legjobb főszereplő ddíját elnyerő Robert Downey Jr(Sherlock Holmes).mondjuk én nem láttam a filmet, de ami kritikát olvastam aszerint Holmes végigbunyózza az egész filmet bánkódik Watsonért aki elhaggya és mellékesen megoldja az ügyet.ettől független ül persze lehet hogy nagyon jól bunyózta végig a filmet de nem számítottam rá hogy ő nyerjen.a legjobb animációs film díját természetesen a Fel vitte el, ez sejthető volt.Aminek még örültem az Jeff Bridges(a Nagy Lebowskiból a Töki) nyerte a legjobb főszereplőnek járó díjat dráma kategóriában a Crazy Heart filmjéért amit persze még szintén nem láttam de a szinészt nagyon biirom. Martin Scorsese(Taxisofőr,Aljas utcák,Aviátoor...)életműdíjat kapott, Robert De Niro és Leonardo Dicaprio adta át a díjat neki.De Niro meg ilyet bezsólt:"Az interneten vannak olyan filmek, melyeken Martin Scorsese filmekkel szexel." XD
na akit érdekel az ismétlést mgtudja nézni a reflektortv-n vasárnap este fél10től asszem
Vissza az elejére Go down
Reni
Admin
Reni


Hozzászólások száma : 227
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely : Délvidék

Filmajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmajánló   Filmajánló EmptyHétf. Feb. 22, 2010 8:29 pm

Vissza az elejére Go down
http://osszforum.lovelyforum.net
Mizzi

Mizzi


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 17.

Filmajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmajánló   Filmajánló EmptyKedd Feb. 23, 2010 8:30 pm

Ez ugyan nem film csak egy bemutató a Hello Kitty Colour Collection és a Hello Kitty Couture-ról, szerintem hihetetlenül jók :-)

Vissza az elejére Go down
márti

márti


Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 17.

Filmajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmajánló   Filmajánló EmptyCsüt. Feb. 25, 2010 6:27 pm

március 7én vagyis jövőhét vasárnap lesz az Oscar gála! a Belvárosiban lesz élő közvetítés és leadnak egy pár jelölt filmet is.
http://www.belvarosimozi.hu/component/content/article/42/461.html
Vissza az elejére Go down
márti

márti


Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 17.

Filmajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmajánló   Filmajánló EmptyKedd Május 04, 2010 5:59 pm

Vissza az elejére Go down
Mizzi

Mizzi


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 17.

Filmajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmajánló   Filmajánló EmptyVas. Május 30, 2010 6:53 pm

Az utolsó belövés


Filmajánló GridlockdGridlock-d-Posters


1997-es hihetetlen jó film 2pacfőszereplésével


aki még nem látta nézze meg!


viszont aki a Náci zombikat nem látta az ne is nézze meg mert nagy szar x)

Filmajánló 9q80_150_207_255_352
Vissza az elejére Go down
márti

márti


Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 17.

Filmajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmajánló   Filmajánló EmptyVas. Júl. 11, 2010 10:54 am

Vissza az elejére Go down
márti

márti


Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 17.

Filmajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmajánló   Filmajánló EmptyPént. Feb. 18, 2011 9:29 pm



nagyon jó film (bár nem egy könnyű mozi, vannak benne durva dolgok) akit érdekel az szánja rá a mozijegy árát mert ezt nagyképernyőn érdemes nézni

érdekességként itt egy jó kis videó a film effektjeiről:)


ja és a Rekviem egy álomért és a PI rendezője csinálta(a rendező személyéből lehet sejteni h nem egy egyszerű film)
Vissza az elejére Go down
Süsü

Süsü


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Itthon/úton

Filmajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmajánló   Filmajánló EmptyVas. Feb. 20, 2011 8:31 am

márti írta:


nagyon jó film (bár nem egy könnyű mozi, vannak benne durva dolgok) akit érdekel az szánja rá a mozijegy árát mert ezt nagyképernyőn érdemes nézni

érdekességként itt egy jó kis videó a film effektjeiről:)


ja és a Rekviem egy álomért és a PI rendezője csinálta(a rendező személyéből lehet sejteni h nem egy egyszerű film)

TV2-n volt belőle bemutató meg riport, tetszetős. Smile
Vissza az elejére Go down
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Filmajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmajánló   Filmajánló EmptyKedd Feb. 22, 2011 4:57 pm

Hmm. Én annyit hallottam róla, hogy a legtöbben el vannak ájulva tőle, de egyik szaktársam meg azt mondta, nem jó, mert túl didaktikus, és ugyanazzal az eszköztárral (pl vágási technika) szórakozik, mint a Requiem, ami egyszer tök érdekes meg minden, de állítólag itt zavaró, hogy folyton ezzel akar hatni rád pszichésen. Attól még meg fogom nézni, mert kíváncsivá tett, és látatlanban nem ítélkezek Smile
Vissza az elejére Go down
márti

márti


Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 17.

Filmajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmajánló   Filmajánló EmptyKedd Feb. 22, 2011 11:11 pm

Renii írta:
Hmm. Én annyit hallottam róla, hogy a legtöbben el vannak ájulva tőle, de egyik szaktársam meg azt mondta, nem jó, mert túl didaktikus, és ugyanazzal az eszköztárral (pl vágási technika) szórakozik, mint a Requiem, ami egyszer tök érdekes meg minden, de állítólag itt zavaró, hogy folyton ezzel akar hatni rád pszichésen. Attól még meg fogom nézni, mert kíváncsivá tett, és látatlanban nem ítélkezek Smile

igazság szerint én már nem nagyon emlékszem a Rekviemre(azért írtam h ugyan az a rendező, mert azt a filmet sokan ismerik), akkor egyszer láttam mikor Szegeden néztük. szerintem az pörgősebb volt, más volt a ritmusa, meg nekem az maradt meg h a szereplőkre volt rögzítve a kamera és úgy mászkáltak. na itt ilyen nem volt, de nem tudnám most összehasonlítani őket, bár én inkább arra mondanám, h oktató jellegű nem a Fekete hattyúra.
erre rá kell hangolódni, nem mondom h tökéletes, vannak benne hatásvadász dolgok, de ahogy a Hattyúk tava zenéjét felhasználja a film abból kisül egy-két baromijó groteszk pillanat amik feledtetik velem a hibákat Smile
amúgy lakótársam vmelyik nap nézte ezt a filmet a laptopján és én is belenéztem de nagyon sokat levon az élvezhetőségből a kisképernyő. ezt nem azért mondom, hogy úú szar a film, hanem h tényleg moziba készült.
Vissza az elejére Go down
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Filmajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmajánló   Filmajánló EmptyKedd Feb. 22, 2011 11:20 pm

Oki Smile AMúgy mondom, érdekel, mert sokan mondták azt is, hogy nagyon jó. Tehát hatása az tuti van, akármilyen is Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Filmajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmajánló   Filmajánló Empty

Vissza az elejére Go down
 
Filmajánló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Összfórum :: Egyebek :: Ajánlók-
Ugrás: