Összfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Összfórum

Lipták Tábor - Szegedi Kószák - Önismereti csoport
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban

Go down 
+2
Süsü
Reni
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptySzomb. Okt. 09, 2010 1:23 pm

Szóval mikor hol mit?
Vissza az elejére Go down
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptyVas. Okt. 10, 2010 9:55 pm

Sziasztok!

Szóval, a helyzet a következő:

Szabival úgy beszéltük, hogy a legjobb az lenne, ha szombat délután fél háromkor találkoznánk a Dugonics téren, ahonnan majd együtt átmegyünk a kéglibe. Azért ott játszunk, mert az én szobám egyrészt pici, másrészt pedig ismerem magunkat annyira, hogy a szomszéd szobában tanulni próbáló lakótársam életét nem könnyítenénk meg Very Happy

Fiúk, akik buszhoz vagytok kötve:
valószínűleg nem pont úgy ér be a buszotok, hogy pont fél 3-ra érjetek a dugótérre. Ez csak irányadó, mert Szabi kb ekkortól fog ráérni, de Gergő meg én már mozdíthatóak vagyunk hamarabb is, ha kell. A kéglibe csak Szabival tudunk bemenni, de ha hamarabb értek be vagy valami, akkor max beülünk valahová egy sörre vagy teára vagy amit akartok, arra, vagy akár hozzám is fel lehet jönni, csak írjátok meg még addig, hogy nektek hogy lenne jó.

M'kay?
Vissza az elejére Go down
Süsü

Süsü


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Itthon/úton

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptyHétf. Okt. 11, 2010 7:22 am

Szombat, akkorhát:
12:53-as buszunkkal megyek sztem itthonról(mezőhegyesi ic Smile ), 2re vagyok benn Szegeden. 2:10re a dugón simán, a többit majd megbeszéljük.


Milyen jellegű csapat lesz? Kéne csinálni karaktert Very Happy
Vissza az elejére Go down
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptyHétf. Okt. 11, 2010 9:28 am

Valóban.

Zoli, mivel te mesélsz, léééégysziiii, mondd el kb mikkel jöhetünk (szint, esetleg kaszt, ha kötöttebb a kaland, satöbbi)! Kösziii Smile
Vissza az elejére Go down
Zoli

Zoli


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : mikor hol

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptyHétf. Okt. 11, 2010 11:21 am

Nos, nem szintet mondok, hanem tapaszpontot:4550, ezen kívül ami szigorú megkötés, hogy nem lehet gonosz karakterrel jönni(Toron/Gorvik/Krán -tharr/ranagol hívő). Másik ami igazából csak tanács, jó lenne ha Dél-Ynevről származnátok. Ha szeretnétek akkor játszhatunk az újféle k100-as rendszerrel is,(harcrendszer/varázslás teljesen ugyan az, csak másképp kell az értékeket kiszámolni, de ugyanúgy kell dobálni, karakteralkotás jobban kidolgozott, 5 fokú képzettségrendszer), sztem jobb, kidolgozottabb. Ez rajtatok múlik nekem mid1. Ha így akartok játszani, akkor karakteralkotásban segítek, ha kell, mert kicsit másképp kell számolgatni, akár most a hét közben írtok egy e-mailt ( dobranszki@gmail.com ) és mondjuk találkozunk a TIK-be x időkor, két előadás között vagy nemtom, viszek könyvet. Ha nincs rá igény akkor annyit a karakteralkotásról, hogy a 10 tulajdonság(Erő, Gyorsaság, Ügyesség, Állóképesség, Egészség, Szépség, Intelligencia, Akaraterő, Asztrál, Érzékelés) között kell elosztanotok 135 pontot, első szinten max fp-vel kezdtek(mintha k6-on 6ost dobtatok volna) a többi a szokásos. Asszem ennyi, ha vmi még eszembe jut kiírom. Ha a régi rendszer szerint játszunk akkor is kérek e-mailt mindenkitől, mikor kész a karaktered elküldöd a kasztját, a tulajdonságok értékeit, harcértékeit(fegyverrel és fegyver nélkül), képzetsségeidet, ép-d fp-d,SFÉ-t Manapont, pszipont, mágiaellenállás, meg egy rövidke kis előtörténetet mondjuk. Mindezt péntek éjfélig legkésőbb Very Happy
Vissza az elejére Go down
Süsü

Süsü


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Itthon/úton

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptyHétf. Okt. 11, 2010 8:03 pm

Nekem mindkét rendszer teljesen megfelel... De hűha, valamikor neki kell ülnöm megcsinálni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptyHétf. Okt. 11, 2010 9:48 pm

Igazából nekem is tökmindegy, csak valóban kell rá idő... Ezért a régi mellett maradnék most, mert azt gyorsabban meg tudom csinálni. Utána felőlem játszhatunk majd az újjal is, de most nem lesz időm átolvasni/szöszölni, meg nagyon sajnos találkozni sem Sad De ha azt szavazzátok meg, valahogy megoldom.
Vissza az elejére Go down
Zoli

Zoli


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : mikor hol

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptyHétf. Okt. 11, 2010 10:35 pm

Ha nem megoldható, mert nincs rá idő, akkor a régi is tökéletesen megfelel, viszont ha az újjal szeretnétek jáccni, akkor akár helyszínen is megcsinálhatunk 1-2 karit, nem sokkal több idő, mint a régiben. Egyébként hányan leszünk?
Vissza az elejére Go down
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptyHétf. Okt. 11, 2010 10:43 pm

Süsü, Szabi, Te, én, Mártinak írtam, de még nem válaszolt.
Vissza az elejére Go down
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptyKedd Okt. 12, 2010 7:45 am

Valószínűleg Márti is jön.
Vissza az elejére Go down
Szabi

Szabi


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 30.
Age : 36
Tartózkodási hely : Szeged

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptyKedd Okt. 12, 2010 5:35 pm

És Gergő is. Egyébként szerintem is jobb lesz most még a régi rendszerű karaktereket használni, mert ha a játék előtt akarja mindenki megcsinálni (ami nagyon valószínű), akkor játszani nem fogunk.

És egy sajnálatos hír: nem biztos hogy szabad lesz a kégli szombaton. Ezt még zsírozom.
Vissza az elejére Go down
Zoli

Zoli


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : mikor hol

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptyKedd Okt. 12, 2010 7:50 pm

Hát azért jó lenne, ha nem mindenki játék előtt akarná megcsinálni a karakterét, mert ha 5 karit csinálunk meg az sok idő, és anynival kevesebbet tudok mesélni. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Süsü

Süsü


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Itthon/úton

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptyKedd Okt. 12, 2010 7:55 pm

Hát, legfeljebb majd még a buszon is csinálgatom Very Happy Egyébként nekem az új rendszer szimpatikusabb, kicsit részletesebbnek tűnik. Vagy csak illúzió? Very Happy Megpróbálom megcsinálni, ha nem megy, csinálom régiben.



Reni! Szeretném(bár ugye KM bácsi dönti el *Zolira szépennéz*), ha lenne most is pozitívum-negatívum. Arra gondoltam, hogy ne legyen muszáj azzal is sok időt eltölteni, kidobáljuk a számokat előre, majd helyben megtudjuk, mi mit jelent Very Happy


(Ezzel kapcsolatban: mekkora szám alatt/felett kellett dobni?)
Vissza az elejére Go down
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptyKedd Okt. 12, 2010 9:13 pm

Pozitívat-negatívat negyven fölött, semlegest harminc fölött.
Vissza az elejére Go down
Zoli

Zoli


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : mikor hol

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptyKedd Okt. 12, 2010 10:04 pm

Nen nem csak illúzió, tényleg részletesebben ki lehet dolgozni a karaktereket sőt, aki nagyon merész akár még saját karakterkasztot is csinálhat. Erre pozitív-negatív dologról annyit mondok, hogy elküldöd nekem e-mailben hogy mivel jösz, amit írtam is hogy küldjetek el, de ha nincs kész a karakter, csak az ötlet hogy mi lesz, akkor elég azt és akkor mindenkinek elküldök valami "személyreszabott" +/-/0 tulajdonságot.

Egyéb: tényleg jó volna ha küldenétek e-mailt, legalább az elképzelésetekről, meg nagyvonalakban vmi előtörténetszerűt, mert megkönnyítenétek a dolgomat vele, esetleg ha kapok vmi jó kis elősztorik akár még valami extrát is kaphattok, mondjuk cukorkát, nukleáris robbanófejjel ellátott interkontinentális ballisztikus rakétát vagy vmi hasonlót.

Süsü igazából felesleges megcsinálnod új rendszerben a karaktert, mivel a régiben fogunk játszani, de ha van kedved végül is nyugodtan csináld meg, ártani nem árt, majd míg a többiek csinálják a karakterüket, Evil or Very Mad addig megnézem hogy mit alkottál és hogy mit kell(ene) másképp csinálni stb...
Vissza az elejére Go down
Szabi

Szabi


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 30.
Age : 36
Tartózkodási hely : Szeged

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptySzer. Okt. 13, 2010 3:18 pm

Mégis szabad a kégli szombaton, és nem is fognak akkor ott festeni, úgyhogy akár a nagyszobát is elfoglalhatjuk!
Vissza az elejére Go down
Zoli

Zoli


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : mikor hol

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptySzer. Okt. 13, 2010 9:24 pm

Megint én vagyok. What a Face Lenne valami, amit kérnék cserébe amiért mesélek, na jó nem kérek cserébe semmit, viszont meghívtam 2 jó ismerősömet is játszani, ha nem túl nagy baj, igaz kicsit sokan leszünk, de ez legyen az én problémám, hiszen sok jó ember kis helyen is gonosz lehet. Esetleg ellenvetés? (úgy se hallgatom meg csak gondolom megkérdezem) tongue Ha van ellenvetés megvitathatjuk, de mivel én leszek a KM úgy is nekem lesz igazam. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptySzer. Okt. 13, 2010 9:40 pm

Szeretettel várjuk őket is, ha meg tudod oldani. Még jó, hogy a kégliben játszunk, mert az én szobámban nem férnénk el ennyien Very Happy
Vissza az elejére Go down
Süsü

Süsü


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Itthon/úton

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptySzer. Okt. 13, 2010 10:49 pm

Ellenvetés nincs.

Aggodalom: Szabi, lesz fűtés a kégliben? Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Zoli

Zoli


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : mikor hol

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 14, 2010 11:09 am

Megérkezett az első e-mail, várom a többiekét is Smile
Vissza az elejére Go down
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 14, 2010 11:58 am

Még ma megy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 14, 2010 12:02 pm

Ja és egyébként akkor szombaton délután kettő óra és fél három között van a gyülekező a Dugó téren a szökőkútnál, mert a kégliben játszunk, és ez végleges! Jó lesz már találkozni és játszani egy picit Smile Zoli, köszönjük Smile
Vissza az elejére Go down
Zoli

Zoli


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : mikor hol

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 14, 2010 12:05 pm

Lehet, hogy kocsival megyünk, akkor ott tudunk lenni 2 re, ha busszal megyünk, akkor fél 3 után érünk oda nemsokkal.
Vissza az elejére Go down
Szabi

Szabi


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 30.
Age : 36
Tartózkodási hely : Szeged

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 14, 2010 12:59 pm

Ne aggódj, Süsü, lesz fűtés. Sőt, még angol WC is és folyóvíz!
Vissza az elejére Go down
Zoli

Zoli


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : mikor hol

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 EmptyPént. Okt. 15, 2010 7:00 pm

Erős a gyanúm, hogy mindenki holnap akarja megcsnálni a karakterét, mert eddig csak 1 e-mailt kaptam, ami nem annyira baj végül is, csak mindenkinek ki kell találjak majd valami személyre szabott sztorit, hogy miért is ismeri azt avalakit akit éppen ismernie kell, de nem baj, annyival is kevesebbet játszunk, na de nembaj. Bár mondjuk még nem telt le az éjféli határidő.
Holnap busszal fogunk menni, úgyhogy fél3 után nem sokkal leszünk a dugótéren.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Csevegés bármiről

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Összfórum :: Szegedi Kószák :: Egyebek-
Ugrás: