Összfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Összfórum

Lipták Tábor - Szegedi Kószák - Önismereti csoport
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban

Go down 
+2
Süsü
Reni
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Süsü

Süsü


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Itthon/úton

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptyPént. Okt. 15, 2010 7:20 pm

Én ide írom, nem ímélben: (mert lusta dög vagyok Smile )

Tehát: értékek: majd még kidobom.

Kaszt: általános harcos.

Szárm. hely: ahonnan szeretnéd, nem nehezítem meg a dolgod Smile

Háttérsztori:
Ami releváns jelenleg:

30-35 körüli marcona harcos, nem túl okos(remélem majd a dobások is alátámasztják ezt Very Happy), de szívós. Szülővárosa(szintén rád bízom, lehet közel v. távolabb a kaland helyétől) helyőrségénél ért el kapitányi rangot,(4000+ tp-s harcos már megengedheti szerintem, de ha nem értesz egyet, lefokozzuk), de otthagyta, hogy megvalósítsa álmát:
"Szenvedélye": Harcművész szeretne lenni. Természetesen ennek van pikantériája is:
1.: A testalkata nem megfelelő
2.: Piar alap pszit sem tudta soha magára erőltetni
3.: Kb. Semmit nem tud a harcművészekről (már ami igaz lenne)
4.: háttértudását kocsmai beszélgetésekből és egy gyerekkönyvből szedte.
stb. Very Happy


Szerettem volna egy kicsit komikusabb, de azért használható, játszható karaktert Smile
Vissza az elejére Go down
Süsü

Süsü


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Itthon/úton

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptyPént. Okt. 15, 2010 9:25 pm

Elküldve részletesen Smile
Vissza az elejére Go down
Zoli

Zoli


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : mikor hol

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 12:33 am

Válaszoltam az emailekre, több kevesebb sikerrel. Holnap találkozunk, addig tessék elolvasni és megfogadni ami beleírtam
Vissza az elejére Go down
Süsü

Süsü


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Itthon/úton

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 7:02 am

Kinyomtatom úgy a biztos Very Happy
Vissza az elejére Go down
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 10:45 am

Jaja... Köszi, Zoli, és bocsi, hogy olyan későn és szűkszavúan Sad

Amúgy Márti nem jön, de a többiekkel délután találkozunk a Dugó téren! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Süsü

Süsü


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Itthon/úton

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptyVas. Okt. 17, 2010 10:31 am

Köszönöm szépen a tegnapi játékot. Smile Jól éreztem magam, nemsoká megyek haza, 10kor indul a buszom, most itt ülök a zónában. Szurkoljatok, hogy a mobilnetem Adriéknál legyen. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptyVas. Okt. 17, 2010 1:43 pm

Hehe, nem lett meg? Remélem, megtalálod...

Én is köszönöm a játékot Very Happy Olyan rég volt már ilyesmire alkalom... És jól éreztem magam, és élveztem, és remélem, hamarosan megint játszunk Smile
Vissza az elejére Go down
Süsü

Süsü


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Itthon/úton

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptyVas. Okt. 17, 2010 6:31 pm

Meglett, csak mint kiderült, rossz helyen kerestem, azaz inkább a táskám szemétkedett velem Very Happy A laptop alatt volt, az volt az egyetlen hely, ahol nem néztem meg, mert mondom "hogy kerülhetne oda?"... Very Happy De teljesen mindegy, mert végülis tudtam menni a buszra, sőőőt, így legalább nem ragadtam le a gép előtt Smile Bocsánat, hogy bealudtam a beszélgetés közepénél... Embarassed




*Hirdetmény*

Ha kedve van az embereknek, lehet, hogy bevállalom a vamp. mesélést, csak hogy játsszunk végre Smile
Nem ígérek semmit(se jót, se rosszat), de szünet után megfelelne szerintem valamikor(péntek? Very Happy)

Ha kedv van hozzá, elsődlegesen kérek ide igeneket vagy nemeket, ha addig is eljutunk, hogy úgy néz ki, lesz játék, kérek mélben majd karakterötleteket(talán klán is elég). Mivel még igazán nem játszottunk még, együtt csinálhatnánk szerintem a karaktereket is majd. De még eldől Very Happy
Vissza az elejére Go down
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptyVas. Okt. 17, 2010 7:25 pm

Én benne vagyok.
Vissza az elejére Go down
Szabi

Szabi


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 30.
Age : 36
Tartózkodási hely : Szeged

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: http://www.chucksanimeshrine.com/thumbnails/hamtaro_gif.jpg   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptyVas. Okt. 17, 2010 7:53 pm

YOOOOOOOO!
Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 005
Vissza az elejére Go down
Zoli

Zoli


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : mikor hol

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptyVas. Okt. 17, 2010 8:39 pm

Vampire +1, de esetleg ha magusozunk, akkor mesélhetek megint(ha szeretnétek) és megpróbálok kicsit összeszedettebb lenni és első szintű karakterekkel jönnétek. 2 hét múlva ki ér rá? Smile
Vissza az elejére Go down
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptyVas. Okt. 17, 2010 8:51 pm

Én 30-a után érek rá.
Vissza az elejére Go down
Süsü

Süsü


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Itthon/úton

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 21, 2010 1:10 pm

Aki akar játszani, az töltse le a szabálykönyvet. Smile

http://upload.vipmail.hu/dl/?tid=19b37d852bc4278d9f1fc6b718d938


(Még 7 napig, 10 alkalommal tölthető le. Smile )
Vissza az elejére Go down
Süsü

Süsü


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Itthon/úton

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptyPént. Nov. 05, 2010 9:27 pm

Nah hát Helló! Very Happy

Először is köszönöm a mai napot, megintcsak jól éreztem magam Smile (Reni, túl jól tudsz érvelni Very Happy )


Akkor amit kérnék, lehetőleg még ma:

Választott előnyök-hátrányok, olyasmi, amit fontosnak éreztek a karakterrel kapcsolatban/Személyiség, Márti, ha lehet, tőled picivel részletesebben(Ne ijedj meg Very Happy), mert napközben ugye nem nagyon volt időd erre a részre is gondolni, amit persze megértek Smile ).

Ennyi elég, kitalálok valamit, hogy ki miért-hogyan jutott Velencébe, a többi meg majd alakul Smile (Szeretnék kérni egy kis elképzelést még arról, hogy mi volt a karakter halandó korában, és mi történt vele az elmúlt x évben, kinézetet meg majd a bemutatkozásnál Smile ).
Vissza az elejére Go down
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptyPént. Nov. 05, 2010 10:08 pm

Előnyök/hátrányok:
bosszúvágy (2) - még nem találtam ki, mi legyen, ha van ötleted, jöhet
válogatós (1) - még ezt sem találtam ki, de valszín az ápolatlanság fogja taszítani
alacsony+gyermek (2-+2)
vizuális memória (2)
pirospozsgás (2) - ehelyett lehet, hogy más lesz
látnok (3)

Ami talán fontos + elősztori:

Oroszországban született, apja ikonfestő volt, őt is erre készítették, de a család megszorult, ezért eladták. Olaszországba került, ahol végül a mentora vette meg, hogy magához ölelje - nagyon szép kislány volt, akár egy angyal, tízéves körüli, és rendkívül tehetséges ikonfestő. Mestere Velencében él (herceg vagy mi Very Happy), és a művészetekkel ismerteti meg a kislányt, akivel úgy bánik, mint egy mozgó műalkotással, így a társasági életbe is betekintést nyert. Mindenkit elbűvöl, és könnyűszerrel ráerőlteti az akaratát mindenkire (ilyen tulajdonságain van sok pont, jól manipulál, jól játssza a szerepeket, könnyen kiismeri az embereket, és nagyon erős a kisugárzása), tehát szociálisan-mentálisan elég erős, fizikailag azonban gyenge. Már X éve vámpír, tehát csak a teste gyermeki, ő már egy felnőtt nő tudatosságával aknázza ki lehetőségeit, s azt, hogy a környezete még mindig csak egy kislánynak látja.

Most köbö ennyi, ha kérdésed van, szólj!
Vissza az elejére Go down
Süsü

Süsü


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Itthon/úton

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptyPént. Nov. 05, 2010 10:42 pm

Annyit szeretnék, hogy ne Velencéből gyere, hanem mondjuk rómából/Firenzéből/egyéb nagyobb olasz városból Smile Lééééééccciiiii Very Happy
Vissza az elejére Go down
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptySzomb. Nov. 06, 2010 11:32 am

Okéj, akkor Róma.
Vissza az elejére Go down
Szabi

Szabi


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 30.
Age : 36
Tartózkodási hely : Szeged

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptySzomb. Nov. 06, 2010 1:35 pm

Név: Szikár

Előnyök:
kétkezesség +1
egyensúlyérzék +1
öszpontosítás +1

Hátrányok:
nincs tükörképe -1
amnézia -2


Leírás/Sztori:

A legrégebbi emléke, ameddig vissza tud nyúlni, hogy felébred egy mocskos sikátorban, átázva, sárosan, éhesen.
Ösztnösen rárabolt néhány patkányra és kóborkutyára, akik épp a közeli szemetet túrták. Napokig nem merészkedett elő a sikátorokból, csak az ösztönei tartották életben: érezte, hogy bújnia kell a napfénytől, nem beszélhet más emberekkel, és nem is értenék meg, mert ő már más lett.
Csak ritkán jutott embervérhez egy-egy leprásból vagy bénából, aki a közelében próbálta meghúzni magát.
Egy este fura érzet kerítette hatalmába, ami őrjítően vonzotta egy közeli kis tér felé. Amint odaért, egy csoport embert látott. Időseket és fiatalabbakat. Nem tudta, csak érezte, hogy hozzá hasonlatosak. Megállt a tér szélén, és csak meredve zihált.
Az egyik öreg kilépett a csoportból, hozzá sétált, végigmérte, és csak ennyit mondott: "hát mégis megmaradtál...".
Kiderült, hogy harcosokat toboroznak, és ő is beállt közéjük.

Arca beesett, álla hegyes, orra aránylag nagy, enyhén ívelt. Borosta és csapzott, hossszú, gesztenyebarna haj fedi fejét. Szeme mély, barna színű, általában csak szűkre nyitva.
Arcvonásaiból néhányan közép-európainak mondták, szláv jellegűnek. Ezt megerősítette egy fura nyelv is, melyet csak ő ismert és beszélt a közösségből (főleg káromkodott rajta). Termete középmagas, mégis annyira sovány és "száraz", hogy folyton kinevették, hátat fordítottak neki, "edzették", így gyorsasága, ereje és harci adottságai hihetetlenül fejlettek lettek (a többiek csodálkozására és rettenetére). Szívóssága és kegyetlensége rémisztette a bandát. Nem nézték jó szemmel a tártaságát.

Öltözködésében a kor (kisbirtokosi, kisnemesi) praktikusabb viseletét részesítette előnyben, de erősebb, nehezen elnyűhető anyagokból, esetleg bőrből, erősebb, keményebb csizmával.
Vissza az elejére Go down
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptyKedd Nov. 23, 2010 10:39 am

Akkor pénteken vagy szombaton játszunk? Kinek mi lenne jobb?
Vissza az elejére Go down
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptyKedd Nov. 23, 2010 10:50 am

Ja és Süsüüüüü! Gergő is jön most, egy asszamitát fog hozni, ha nem gond, már meg van alkotva, meg minden.
Vissza az elejére Go down
Szabi

Szabi


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 30.
Age : 36
Tartózkodási hely : Szeged

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptyKedd Nov. 23, 2010 12:29 pm

Nekem talán a péntek jobb, mert utána két napig tudok egyhuzamban programozni.
De ha a szombat kap több szavazatot, akkor jó úgy is, mert akkor pihenek kicsit közben.

Ha jól emlékszem, Süsünek van órája pénteken...
Vissza az elejére Go down
kislalo

kislalo


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Age : 38
Tartózkodási hely : Budapest

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptyKedd Nov. 23, 2010 1:41 pm

jaaa, igen. Tényleg. Elvileg leszek én is.
béres gyilkos leszek
név: majd még megszülöm
Előtörténet: szintén. Valami olyasmi, hogy keletről jövök, talán törököktől, ott van egy kis otthon jellegűm, ahol van egy csatlósom, aki önellátó, és gondozza 'birtokot' és jövedelmem, ha szükséges akkor R1 rádióval üzenek, hogy küldjél pénzt mert meló van. Velem tart szintén csatlós, idomított eb.
Csúf vagyok, meg beszédhibás, de agilis és kétkezes, most több nem jut eszembe. Karakterlap Reninél van, és majd eléd tárjuk, és egyeztetünk.
üdv
ger
Vissza az elejére Go down
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptyKedd Nov. 23, 2010 1:53 pm

"Moszt meghalsz."
Vissza az elejére Go down
kislalo

kislalo


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Age : 38
Tartózkodási hely : Budapest

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptyKedd Nov. 23, 2010 2:03 pm

a szépszégesz kici lányka ne cúfolódjon egy kegyetlen bérgyilkosszal, mert ráfászik Cool
Vissza az elejére Go down
Renii

Renii


Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 21.

Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 EmptyKedd Nov. 23, 2010 2:07 pm

A szépszégesz kici lányka majd jól kiröhög Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban   Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Csevegés szerepjátékkal kapcsolatban
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Csevegés bármiről

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Összfórum :: Szegedi Kószák :: Egyebek-
Ugrás: